De voorbereidingen zijn al een poosje in volle gang voor ons dressuurweekend op 12 en 13 september aanstaande. Gelukkig weten ook dit jaar weer veel dressuurruiters de weg naar Zelhem te vinden, we mogen rekenen op een bomvol programma.

Op zaterdag 12 september bijten de Z-combinaties (paarden en pony’s) het spits af, gevolgd door de klassen B t/m M2. Zondag wordt begonnen met de klasse B en M1/M2, om 12.00 uur gevolgd door de klassen Z1, Z2 en ZZ-licht. De zondag wordt afgesloten met de klasse B t/m L2. Bekijk hier de startlijsten.

Goed gevulde prijzenpot
We hebben voor het komend weekend een goed gevulde prijzenpot! Hiervoor veel dank aan onze prijzensponsors De Dunsborg Ruitersport, Divoza Horseworld, Edwin Jansen Speciaalvoeders, PharmaHorse Supplementen en Becidor.eu paardensportartikelen.