Drie leden in actie op indoorkampioenschap paarden

De indoorkampioenschappen dressuur voor paarden voor de regio Gelderland/Flevoland zijn achter de rug!

Op vrijdag 19 januari eindigden Nicole Ekkerink haar paar Guernsey Elvis op de 18de plaats in Hierden in de klasse ZZ-licht. Op zaterdag 20 januari in Nunspeet eindigden Natasja Schiphorst-Holders en Haibibi (foto) op een knappe 10de plaats in de klasse L1. In de klasse Z1 in Hierden reed Nikita Raijmakers haar Emotion naar de 12de plaats. Allemaal gefeliciteerd met jullie resultaat!

Pony’s aan de start
Volgende week op 27 januari zijn er de indoorkampioenschappen ponydressuur. Hier komen onze twee reservekringkampioenes Lynn Ketelaar met Connie (B cat AB) en Britt Schiphorst met Marshylands Diana (L1 cat DE) aan de start. Op de voorlopige startlijst zal Lynn zaterdag om 14.33 uur starten in Brummen, Britt start in Gorssel om 14.50. Allebei veel succes gewenst!

Comments are closed.