Anne Brouwer reservekringkampioen in L1-dressuur, vijftiende op indoorkampioenschap

Bij de paarden is Anne Brouwer onlangs reservekringkampioen geworden in de klasse L1 met haar paard GHP Whizkid. Daarmee verdiende Anne een startplek op de indoorkampioenschappen in Hulshorst, waar ze met ruim 60% op een nette vijftiende plaats eindigde.

Het reservekringkampioenschap begin januari was een mooie prestatie aangezien Anne nog niet zo lang een combinatie vormt met GHP Whizkid. Op de indoorkampioenschappen op 18 januari in Hulshorst, pas hun zesde wedstrijd samen, stuurde Anne Whizkid naar een mooie vijftiende plaats. Van harte proficiat Anne en veel succes gewenst voor het outdoorseizoen!

Marloes Schuttert zesde van de kring
In het selectieklassement van kring de Oude IJssel eindigden Marloes Schuttert met Hilfiger als zesde in de klasse L1, waarmee ze een van de reservecombinaties was voor Hulshorst.

Comments are closed.