Home > Nieuws > Natasja Schiphorst 12,5 jaar bij de vereniging!

Natasja Schiphorst 12,5 jaar bij de vereniging!

december 24th, 2011

Op de sinterklaasavond van ponyclub Zelhem is instructrice Natasja Schiphorst door het bestuur en de leden in het zonnetje gezet omdat zij inmiddels al 12,5 jaar lesgeeft bij ponyclub Zelhem.

In alle jaren dat Natasja betrokken is bij de ponyclub, zet ze zich vol enthousiasme in om de ponyclubruiters zo goed mogelijk te leren rijden en ze vooral ook veel plezier te laten beleven met hun pony.

Samen met collega-instructeur Erik Brouwer geeft Natasja niet alleen de wekelijkse rijlessen, maar stond ze in de afgelopen 12,5 jaren ook haar ‘mannetje’ als commandante bij viertalwedstrijden en carousseldemonstraties van de ponyclub.

De leden van ponyclub Zelhem konden het 12,5 jarig jubileum van Natasja natuurlijk niet stilletjes voorbij laten gaan. Daarom werd Natasja begin december, op de sinterklaasavond van de ponyclub, verrast door een huldiging van het bestuur en de leden van de club. Van twee zwarte pieten ontving Natasja tenslotte een mooie cadeaubon als dank voor haar inzet voor de club.

Jorieke Nieuws

Comments are closed.